Hermínka

Hermínka (nar. 10/2013) je mopsinka pochádzajúca z nevhodných podmienok, kde plnila reprodukčnú úlohu. Bola svojská, no zato milá mopsinka. Mierne tvrdohlavá, až mal človek niekedy pocit že sa s človekom zahráva. Ak mala náladu tak na zavolanie prišla, no ak nie jednoducho človeka od ignorovala pokojom sebe vlastným. Sluch mala samozrejme v poriadku, pokiaľ počula prípravu jedla a misku, sluch mala ako netopier, reagovala okamžite. Spočiatku nedôverčivejšia k ľuďom, avšak spoločné cestičky k dôvere si postupne vybudovala. Ako správny mopsík rada vylihovala, nechávala sa rada škrabkať, nepohrdla chutným jedlom, či pamlskou. Hermínka bola jednoducho osobnosť. Podstúpila sterilizáciu. Rekonvalescencia prebehla v poriadku.

Hermínka v dočasnej opatere.

Hermínka si u nás svoj kožúšok dlho neohriala, a našla svoju milovanú rodinu. Stalo sa ňou miesto kde bola v dočasnej opatere. Veľa šťastia v novom domove Hermi.

Hermínka posiela krásny rodinný, neskoro-letný pozdrav zo svojho domova. Za chvíľku to bude už rok, čo našla svoju milovanú rodinu. Teraz bude ešte viac milovaná, veď príchod malého človiečika je tá najúžasnejšia vec na svete.