Audrey

Audrey (nar. 04/2020) je mopsinka pochádzajúca z nevhodných podmienok.
Po príchode ku nám bola po šteniatkach. Vďačná za každé pohladenie, na zavolanie pekne prišla. Chudučká, šteniatkovská, nohatá. Tešila sa na každé jedlo z vlastnej misky, vychutnávala si pokojný spánok vo vlastnom peliešku, veľa oddychovala. Takáto bola Audrey keď ku nám prišla.

Chudučká a vypelíchaná, cecíky skoro až po zem. Zmätene pobehujúca sem a tam. Úžasné na Adriške je, že si okamžite zapamätala svoje meno a pekne na neho reaguje. Teší sa z oslovenia, na zavolanie pekne príde. Pri pohľade na ňu človeku prebleskne hlavou jediné- ona sa mala ešte hrať a vychutnávať si svoj šteniatkovský vek a nie rodiť šteniatka. Teší sa na každé jedlo a vychutnáva si spánok vo svojom vlastnom peliešku.

Po uplynutí potrebného času na zotavenie organizmu absolvovala kastráciu, čistenie zúbkov, úpravu mäkkého podnebia- naše veterinárne kolečko. Operácia aj samotné prebúdzanie z narkózy prebehlo v poriadku.
Z Adrišky sa vykľula veľmi rozumná a aktívna mopsinka, s ktorou však je treba pracovať. Počas jej pobytu u nás, si so psíkmi pekne vychádzala, bola kontaktná a empatická.

Audrey. Žeby sa išlo zase papať, Adriška?
Audrey. Adriška vždy s dobrou náladou. Milá, kontaktná, veselá a patrične zvedavá. Adriška želá krásnu stredu.
Adriška papá s veľkou chuťou. Papá 2 x denne + cez deň sa jej vždy niečo obtrie aj o fúzik.

Po dlhšom hľadaní nám aj naša Audryška do svojho milovaného domova. Doma ju čakali mopsí kamaráti, veľa lásky, pohodlia a aktivít. Veľa šťastia v novom domove Adriška.