Ako sa máme v dočasnej starostlivosti

Kamaráti, my sme dnes takto usilovne pracovali. Na prvý pohľad to vyzerá všelijako, ( áno miestami morbídne), no bude to vyvýšený záhon. Pomáhali sme, ide nám to celkom pomaly, kvalitne sa motáme pod nohy. Najvyšší čas dať paradajky, papriky a inú zeleninu, ktorú my radi máme dať do zeme, dúfame že nám aj zajtra bude priať počasie.
Dobré ránko z Malinovova. Niet nad krásne jesenné ránko a začať ho práve oberaním čerstvých malín. Milujeme maliny a ovocie.
Keď si smädný, nehľadáš zdroj, ale najbližšie riešenie.
Po horúcom letnom dni padne polnočný šlofík na čerstvom vzdchu najlepšie. Aj keď len na chvíľu. Dievčatá pozdravujú a prajú dobrú noc.
ĎAkujeme. Babyýýý, došla kozmetikááá !!! Juchuchúú. Uchočističe, vráskočističe, cikpodložky a k tomu aj dačo pod zub práve dorazili k nám.
Wellness môže začať, vyťahujte vane, púšťajte sprchy, ohrievajte vodu, chystajte čisté ručníky, pripravte furminátory a manikérske potreby. Povedz to ďalej, povedz to ďalej… Nákup bol zrealizovaný na www.pomozutulku.sk. ĎAkujeme.
Dnes bolo vonku krásne. Behanie, ovoniavanie, darmo je, jar sa pomaličky blíži. Všetci pozdravujú z domácej dočasnej opatery.
Keď si na veterine Marfilvet sladko schrupneš.
Máme málo loptiček! Vonku slniečko pečie a tak sme sa šupli do bazéna. No uvidíme ako dlho im tento bazén vydrží.
Hľadáme veľkonočnú nádielku.
Mrzne 😍
Ktože to povedal, že únava zo zimy? Mal veruže pravdu. Vonku mrzne a my si spíme v teplúčku ❤️ Unavení krochkáči z vonkajšej prechádzky, zima ich premohla 😍
Pondelok prišiel a my usilovne pracujeme. Aj to musíme robiť, však krochkáči žijú v domácnosti. Štefan, šéfko krochkáčov ako správny šéf to má všetko pod palcom, teda pod labkou.