O nás/Kontakt

Milí milovníci mopsov, všetci ľudia dobrej vôle,

na úvod dovoľte pár slov:

Občianske združenie Mops v núdzi,o.z. vzniklo ako vyústenie snahy pomôcť mopsom a ich príbuzným, ktorí sa ocitli v núdzi. Mopsom nechceným, strateným, či ináč strádajúcim.

Na samom začiatku bola pomoc prostredníctvom sociálnych sietí. V lete 2014 som založila na sociálnej sieti FB skupinu Mops v núdzi SK, ktorá mala a má za cieľ pomáhať informáciami o mopsoch v núdzi. Takisto aj vediem skupinu pre českých mopsov núdzi- Mops v nouzi. Mopsovia stratení, nájdení, nechcení, nepotrební. Skupina podľa svojich možností a hlavne vďaka svojim členom pomohla či už finančne alebo šírením informácií nájsť spokojný domov veľa mopsom. Šíri osvetu v oblasti správneho chovu, držby a starostlivosti o mopsov. Nepodporuje chov mopsov a žiadnych psíkov bez preukazu pôvodu-aktívne bojuje proti množiteľom.

V tom všetkom bude aktívne pokračovať aj občianske združenie Mops v núdzi, o. z a verím, že spoločne dokážeme pomôcť a nájsť spokojné domovy všetkým mopsom, ktorí to budú potrebovať a žiaden mops v núdzi nezostane nepovšimnutý . Budeme tak stretávať len šťastných a veselých mopsov,. Mops taký aký má byť-priateľský a dôstojný.

Ďakujeme, že ste s nami.

S mopsom v srdci želá krásny deň

Rapantová Zuzana

predseda Mops v núdzi, o.z.

Psíkovia sa nenachádzajú v sídle občianskeho združenia, nachádzajú sa v domácej dočasnej opatere.

Sídlo : MOPS v núdzi, o.z.

Pod záhradami 64

Bratislava-Dúbravka

841 02

Slovenská Republika

IČO: 508 339 87

právna forma: občianske združenie

mail: mopsvnudzi@gmail.com