Srdečné Pozdravy Z domovov

Milí naši kamaráti,
tu nájdete pozdravy z domovov našich “pôvodných mopslíkov”- mopslíkov, ktorým sme pomohli začať nový a krásny život v ich milovaných domovoch. Sú to pozdravy nielen pre nás, ale s vďakou aj pre Vás, Vám ktorým nebol ľahostajný ich osud, keď boli v núdzi a potrebovali aj Vašu pomoc. Pomoc, ktorú ste im venovali- či už finančnú, materiálnu. Častokrát to boli mopslíky vyradené z chovu, ich ďaľší osud bol preto neistý. Možno by skončili niekde zabudnuté v kúte, možno by už nežili. Boli to však aj mopsíky, ktorých sa majitelia vzdali z rôznych dôvodov. Spájalo ich jedno- boli BEZ DOMOVA. Veľakrát boli v zanedbanom a zúboženom stave, neliečené, bez návykov. My sme urobili prvý krok, dali sme im šancu. Vy druhý, pomohli ste. Ich milujúce adoptívne rodiny urobili tretí krok, dali im to, čo si zaslúži každý jeden tvor na zemi. Milujúci domov a lásku.
Bez Vás by sme im len veľmi ťažko mohli pomôcť. Pomoc má zmysel, nech sú teda aj pre Vás odmenou za pomoc tieto milé pozdravy šťastných mopslíkov, mopslíkov ktorým ste aj vy pomohli vykročiť v ich novom živote.
ĎAkujeme , že nám pomáhate pomáhať, bez Vás by to nešlo.
Budeme radi, ak nám pomôžete aj naďalej pomáhať.

Viac informácií o tom ako nám môžete pomôcť nájdete tu.

Editka ❤ Srdečný pozdrav z milovaného domova posiela spokojná Editka s kamarátkou.

Bianca ❤ Bianca posiela veselý pozdrav zo svojho milovaného domova 🙂 Pozdravy mopsíkov z ich domovov vždy potešia ❤🙂.

Saška 💕 Sašenka dnes oslávila krásne 10.narodeniny v kruhu svojej milovanej rodiny. Prajeme Ti Sašenka pevné zdravíčko a ešte veľa veselého pobehovania 😍🍀. Blahoželáme.

Ivanka 💞 Ivanka spolu s kamarátkou posielajú zo svojho milovaného domov krásny Veľkonočný pozdrav.

Editka ❤️ Dobré ránečko a skvelý deň, želáme. Editka posiela krásny pozdrav z milovaného domova.

Audrey & Winston sa stretli ❤️ Adriška a Wineček, naši bývalí zverenci sa stretli a posielajú pozdravy zo svojich domovov. Wineček už tretím rokom vo svojom milovanom domove. Adriška prvým rokom a všetko je pre ňu nové, veľmi rýchlo si však zvykla. A ktože je ten tretí krásavec na fotke? To je Adriškin domáci parťák Gineček ❤️ Všetkým trom im to na fotke veľmi sluší, boli na svojom pravidelnom mopsličom tréningu 🍀 Objímame Vás všetkých, Milášiky naše.
Ivanka ❤️ Ivanka posiela krásny srdečný pozdrav zo svojho milovaného domova. Dovolenka sa jej veľmi páčila 😍 Schonnes Urlaub!
Zorinka ❤️ dnes oslávila svojich krásnych 7 rokov, prvýkrát v jej milovanom domove a posiela srdečné pozdravy ❤️ Zorinka, želáme Ti len to najlepšie, pevné zdravie a veľa šťastia v Tvojej milovanej rodinke.
Dostali sme krásny pozdrav ❤️ Constance & Augustínka & Karen posielajú nádherný pozdrav zo svojho milovaného domova. Prajú všetko dobré v novom roku, pevné zdravie, more lásky a spokojnosti 🍀
Magdalénka posiela krásny zimný pozdrav z domova. Už je to rok, čo si nažíva vo svojej milovanej rodine. No a aby na obľúbenej prechádzke zima nebola, zohrieva ju hrejivý oblečok.
Miška posiela pozdrav zo svojho milovaného domova. Najradšej samozrejme vylihuje v posteli, či pelechu. Rada chodí na výlety autom, má za sebou prvú pokojnú letnú dovolenku.
Mišenka, pozdravujeme Ťa.
Theouško posiela pozdrav zo svojho nového domova.
Theuško a Aňuška.
Miláčikovia posielajú krásny pozdrav zo svojho milovaného domova.
Theuško nám v novembri oslávi klop-klop svoje krásne 13 narodeniny. Aňuška oslávila v júni svojich krásnych 9 rokov.
Miláčikovia prešli na stravu BARF a ako hovorí ich milovaná rodina, zdravotne im táto strava prospieva. Aňuške sa prestali tvoriť červené fľaky a vriedky na labkách a Theuško donekonečna vylizuje misky.
Theuško a Aňuška prajeme ešte veľa spoločných chvíľ a veľa plných misiek v milovanej rodine
Theuško a Aňuška posielajú krásny pozdrav z domova. Majú sa výborne, pekne sa vzájomne dopĺňajú, zdravíčko im klop-klop pekne slúži.
Naše zlatíčka sa majú fantasticky.
Madam Cesminka posiela svoj srdečný pozdrav z milovaného domova. Cesmuška opatrná ako vždy, len tak jedných očkom fľochla do foťáku, klasika, ona tu vlastne nie je. Hlavne, že chvostík je hore, tak to má byť! Typická opatrná Cesmínka pri fotení.
Pozdravuje všetkých Kamarátov, ktorí jej pomohli keď bola v núdzi.
Cezmínkin vianočný stromčekový pozdrav všetkým kamarátom.
Apolenka Apolenková odcestovala ku svojej novej rodine a už aj nelenila a posiela Vám všetkým pozdravy z nového gauča.
Apolenka, Apinožka- tak sme ju u nás s láskou volali- posiela spokojný pozdrav z milovaného domova.Prechádzky, výlety, spoznávanie, leňošenie- to je Apolenkin spokojný život
Esterka posiela srdečné pozdravy z domova. Aj keď je piatok, má plné labky práce.
ĎAkujeme Pán František a slečna Esterka. Aktuálne zohraná dvojica, jeden bez druhého ani ťuk. Ich príbeh kamarátstva sa začal pred vyše dvomi rokmi, keď slečna Esterka hľadala svoj milovaný domov. František neváhal a so svojou rodinkou precestoval niekoľko sto kilometrov za Esterkou. V tom neskoršom letnom čase, plnom príjemného slniečka sa spolu zoznámili na PugPikniku. A odtvtedy sú stále spolu. František ako správny gentleman spočiatku zdvorilostne Esterku pozoroval. Esterka, nesmelšia avšak prítulná slečna tieto chvíle ocenila. Potrebovala svoj čas. Chvostíky sa po čase vzájomne pekne rozkmitali. A tak si František svoju vyvolenú Esterku odviedol domov. Doma sa pekne podelil o pamlsky, dokonca aj o svoj peliešok, hoci Esterku čakal ten svoj vlastný. Dni a týždne ubiehali a ich kamarátstvo bolo stále pevnejšie. Pán František Esterke poukazoval všetky domáce a záhradné zákutia. Naučil ju pekne cestovať v aute, špacírovať sa po svojich obľúbených miestach. Esterka sa mu odmenila svojou milotou a dobrotou. Spolu si užívajú život plný výletov, hier a lásky. Svojej rodinke robia nekonečnú radosť, sú milovaní a oddaní. Adopcia má zmysel, treba len nájsť tú svoju spriaznenú dušu. Na každého niekde čaká tá jeho.
ĎAkujeme Terezka.
Mayuška pozdravuje všetkých mopsošov zo svojho milovaného domova. Má sa dokonale, svoju rodinku neskonale miluje. Obľubuje prechádzky v prírode avšak pech, je pelech. Miluje peliešky. Mayuška Peliešková
Mišička Myšičkovie posiela nádherný jesenný pozdrav ako sa patrí. Sem-tam výlet do prírody, potom príjemné leňošenie v milovanej rodine.
Pozdravuje všetkých Kamarátov, ktorí jej pomohli keď bola v núdzi.
Jozefínka nám posiela mľaskavý pozdrav z domova. Oslávila svoje 6 narodeniny a zároveň aj prvý rok vo svojom milovanom domove.
Pozdravuje všetkých Kamarátov, ktorí jej pomohli keď bola v núdzi
Albertínka, Anetka, Katarínka, posielajú spoločný pozdrav zo svojho milovaného domova. Dievčatká robia radosť svojej rodine a rodina si ich nevie vynachváliť. Dievčatká, ktoré dlho hľadali domov. Čakali a našli. Anetka je spokojná, miluje všetkých, ( našla pumpu na bicykel a teší sa čo to objavila ), Albertínka je maznáčik ( ako vždy ) a Katuška si omotala okolo prsta chlapskú spoločnosť.
Miláčiky moje, objímam Vás.
Meluška posiela srdečné pozdravy. Spoločné výlety s parťáčkou, spoločné leňošenie. K tomu veľa lásky a starotlivosti od svojej milujúcej rodiny- dokonalé Meluškine šťastie.
Jozefínka posiela srdečný pohodový a lenivý pozdrav z domova. Nevie sa už dočkať jarného počasia aby si v pohode mohla vykračovať na svojich zvedavých prechádzkach
Ešte jeden krásny vianočný pozdrav od Celinky z jej milovaného domov.
Augustínka & Karen & Connie
Zlatíčka pozdravujú z milovaného domova. A svoj pozdrav posielajú z letnej dovolenky pri mori. Conninka vodu priam miluje a ani sa jej nechce ísť z vody von, parádne pláve. Augustínka s Karenkou sa tiež nechajú namočiť a pekne si zaplávajú. Tri princezničky, ktoré si svoj milovaný domov patrične užívajú.
Dášenka pozdravuje a rovno sa aj pochváli so svojou mopsou parťáčkou. Stala sa z nich nerozlučná dvojica, hlavne čo sa jedla a hračiek týka. Spolu vonku, spolu v pelechu, spolu na výlete, furt spolu. A klape im to spolu k obojstrannej spokojnosti. Miluje svoju rodinu a užíva si svoj bezstarostný život.
Okatý Kviďásek posiela srdečné pozdravy zo svojho spokojného života. Má rád hry- je to vedátor. Je to pohodlník- miluje vankúše. Ako sme sa dozvedeli iritujú ho koníky. Keď ich zbadá, šteká o sto dvesto, hoc sú aj v televízore. Avšak ak ho stretne zoči-voči, Quidko koníka pekne ovonia a zavrtí chvostíkom. Možno bol vo svojom minulom živote kovboj, či indián, ktovie. Jedno je isté- Quidka kone jednoducho fascinujú. Takto si Quidko dobrodružne a slastne užíva svoj život.
Ten čas tak veľmi letí, že sme sa ani nenazdali a Izabelka vo svojom milovanom domove oslávila svoje 7 narodeniny. Tortisko bolo preveliké, radosť ešte väčšia. Izabelka pozdravuje všetkých svojich kamarátov.
Prajeme Ti Izinka, všetko najlepšie k Tvojim narodedinám, pevné zdravíčko veľa lásky a šťastia.
Jozefínka posiela sladké pozdravy zo svojho milovaného domova. A čo robí najradšej? Nuž ako vidíme, najradšej vylihuje na všetky možné spôsoby. Hlavne nech je mäkko a príjemne.
Ešte jeden krásny vianočný pozdrav od Ditušky z jej milovaného domova. Dituška Vás všetkých pozdravuje.
Hanička posiela krásny pozdrav zo svojho domova a praje všetkým dobrú chuť k nedeľnému obedu.
Milovaná krásna čierna Meluzínka posiela srdečný pozdrav z domova. Po výdatnej prechádzke si užíva zaslúžený oddych aj so svojou parťáčkou v peliešku.
Hello sundaybaby, hello girls, hello everybody! Happy lazy greetings.
Edko posiela vybláznený nedeľný pozdrav plný leňošenia zo svojho úžasného domova.
Strýco Hubert dal kúpeľ a viete ako sa hovorí: Vycikať, umyť ruky a spať. Tak Hubiš je nachystaný na svoj nočný spánok.
Dobrú noc.
Kittynka praje príjemný jesenný podvečer a posiela pozdrav zo svojho milovaného domova. Dostala krásneho plyšového psíka od svojej milovanej paničky. Ako vraví legenda, rovno ho aj zoperovala a už je milý plyšák bez nosa. Na fotke ešte v pôvodnom zdravom plyšákovom stave.
Zojka posiela pozdrav z domova a všetkým odkazuje: Vždy sa dá začať od znova, netreba sa báť a treba len chcieť. Pomaličky to vždy ide. Ďakujem Vám všetkým, ktorí sa o mňa zaujímali a pomohli mi do nového života. Vaša Zojka.
Zojka posiela krásny pozdrav: Vo svojom milovanom domove si nielen rada peleší na gauči, ale rada chodí na rôzne výlety. Má aj svoju psačiu partičku, aj keď viac inklinuje stále k ľuďom ako ku náhodným psíkom. Na výletoch je vždy veselo a najväčšie vzrúšo je, keď táto bandička pristihne slabého dvojnohého jedinca s niečím chutným v ruke- Zojka je v strede samozrejme. Ako vidno, jedinec neodolal a podelil sa o niečo chutné. Rada oddychuje, rada víta ľudí, rada spoznáva nové veci, jednoducho si užíva svoj mopsičí krásny život.
Margotka posiela pozdrav: Posielam Sladký pozdrav z domova. Dnes som mala kúpací deň.
Beruška posiela krásny letný voňavý domáci pozdrav.
Stelka posiela pozdravy so svojho milovaného domova.
Justínka ( vľavo) posiela sladký pozdrav zo svojho domova.
Hermínka posiela krásny rodinný, neskoro-letný pozdrav zo svojho domova. Za chvíľku to bude už rok, čo našla svoju milovanú rodinu. Teraz bude ešte viac milovaná, veď príchod malého človiečika je tá najúžasnejšia vec na svete.
Eliška posiela srdečné pozdravy. Takto pekne spôsobne si Eliška cestuje na výlete vo vláčiku spoznávať krásy nášho Slovenska smer Liptov.
Lujzička posiela sladký pozdrav z nového domova. Aj na Lujzičku sa usmialo šťastie, našla láskyplnú náruč a odcestovala do nového domova. V novom domove má aj kamarátku malú nezbednú Lollu.Lujzička ďakuje všetkým, ktorí jej pomáhali v štarte do nového života. Pozdravujú Vás všetkých Teta Lujza a malá Lollka.
Lujzička posiela driemavý pozdrav zo svojho milovaného domova. Najlepšie je v tomto čase samozrejme v peliešku.
Malvínka posiela pozdrav zo svojho domova. Spoločnosť jej robí jej najparťák.
Mayuška posiela jeden krásny zimný zasnežený pozdrav zo svojho mileného domova.
Miška Myšičkovitá posiela pozdrav zo svojho milovaného domova. Má sa nádherne, všetci domáci dvojnožci si ju zamilovali a užíva si nekonečnú lásku.
Odetka posiela krásny pozdrav zo svojho milovaného domova: Aj vďaka svojmu temperamentu a svojej bezprostrednej povahe som si vonku v parku našla veľa psích kamarátov, takže naháňačky a psačie hrátky pokračujú.
Vaša Odetka.
Oski posiela srdečný pozdrav zo svojho ľúbivého domova.
Pekne v bezpečí, najlepšie na posteli so svojim strážnym vankúšom mopsíka.
Tonička posiela krásny pozdrav z milovaného domova.
Wiňúšik posiela krásny pozdrav zo svojho milovaného domova.
Jazmínka posiela veľmi rýchly pozdrav z milovaného domova. Pozdrav je tak rýchly ako Jazmínka s parťáčkou.
Izabelka-Bellka posiela srdečný pozdrav z domova. Zima-zimúca, no Izabelka vo svojom teplúčkom rúžovom kabátiku si prechádzku užíva. Svojim pomalým tempom.
Maxímka pozdravuje zo svojho milovaného domova a teší sa zo svojho nového koníčka. Hubárčenie jej naozaj ide. Nie je to síce žiaden kusisko mäsiska, avšak hríbisko to teda bol poriadny.
Lucinka posiela krásny júnový pozdrav zo svojho domova. Je to už rok, čo začala svoj nový život vo svojej milujúcej rodine. Čas tak beží a Lucinka s parťáčkou mopsinkou takisto. Naháňačky, mopsličie hrátky- Lucinka je vo svojom živle.
Saška posiela pozdrav zo svojho milovaného domova a to priamo zo zdroja samých dobrôt- kuchyne. Nôžky slúžia veľmi dobre a tak jej nič nebráni v tom, používať čističku vzduchu aby sa lepšie dostala ku zdroju tých chutných vecí.
Toto sú tie najkrajšie momenty. Cilka nie je síce mopsík, no ak môžeme pomôžeme každému zúfalcovi v núdzi. Dlho si u nás na Slovensku hľadala milujúci domov. Nedarilo sa, no Cilka vedela prečo. Jej šťastie ju čakalo v Nemecku. Spokojná Ciluška miluje prechádzky v každom počasí. Pekne zaopatrená si pricupitá pre odmenu. Milá, kontaktná, prítulná. Oddaná. Taká je Cilka. Vielen Dank!
Izabelka oslávila v kruhu svojej milovanej rodinky svojich krásnych 6 rokov a posiela pozdravy hodné oslávenca.
Magdalénka posiela hravý pozdrav zo svojho milovaného domova. No a že nieviete, ktorá mihotavá gulička je Magdalénka? No predsa béžová.
Babetkin prvý deň v novom domove. Človek by ani nepovedal, že je v novom prostredí. Akoby sa poznali so svojim kamarátom odjakživa.
Dášenka posiela veselý pozdrav z domova. Dášenkin obľúbený plyšový kaktus dostal dnes poriadne zabrať.
Madlenka je v posteli ako doma, trávenie spojené s apetítom je kvalitné, škrabkania a leňošenia je habadej.