Lucinka

Lucinka (nar. 06/2016) je mopsinka pochádzajúca z množiteľského prostredia. Po príchode ku nám ju trápil silný zápal močového mechúra. Kastrácia a pooperačná rekonvalescencia prebehla v poriadku. V budúcnosti však nevylučujeme, že u Lucinky bude treba operačne riešiť brachycefalický syndróm-mäkké podnebie. Je zavalitejšej postavy.
Lucinka bola veľmi kontaktná a hravá mopsinka. So psíkmi v domácej dočasnej opatere si vychádzala a rada sa s nimi hrala. V záhrade rada behala, mala rada psie naháňačky. Samozrejme ako každá mopsinka, aj Lucinka rada papkala a vylihovala na gauči, ale aj tak bola mrštná.

Lucinkine slnečné,srdečné pozdravy.

Lucinka tiež odcestovala do svojho nového domova. Hohohó, v novom domove jej sekunduje v jej mopsličích dobrodružstvách mladý junák! Isto si tak vzájomne vymieňajú svoje doterajšie mopsličie skúsenosti a veríme, že Lucinečka svojho šuhaja čo-to naučila zo svojho repertoáru. Nepochybujeme, že mládenec ako správny gentleman naoplátku Lucku priučil a uviedol ju s láskou do svojej spoločnosti. Veľa šťastia v novom domove Lucinka.