Dobromila

Dobruška je 5-ročná mopsinka pochádzajúca z nevhodných podmienok. S počiatku nedôverčivá a ustráchaná. Postupne však začína reagovať na svoje meno, pekne začína komunikovať. Stále tešivá, nezbedná a patrične zvedavá.

Po príchode ku nám absolvovala sterilizáciu. Samotné predoperačné vyšetrenia dopadli v poriadku, avšak samotný operačný zákrok už nemal hladký priebeh. Mala náplň v maternici (nehárala) Horšie znášala narkózu, preto musel byť zákrok ukončený. Zúbky a mäkké podnebie sa bude musieť u Dobrušky riešiť neskôr. Podávali sme ATB a kašovitú stravu. Dnes už si spokojne behá s ostatnými a vyvádza kadejaké vylomeniny.

Dobruška 💕 a Irmuška 💕
Dve pojašené mopsinky, Dobruška a Irmuška. Keď sa ide papať obidve ako sa hovorí ” jedna bez druhej ani ranu” Vedia, že oni dve idú spolu. Tak keď zavolám jednu, pribehne aj druhá 😍

Ucho sem-ucho tam, vonku dnes fučí a Dobrušine slonie ušiská lietajú vo vetre 😍 Dobruška by rada svoj milovaný domov našla. Drobná, avšak svižná a neposedná, pri jedení hneď prvá.

Aj drobná Dobruška odcestovala do svojho milovaného domova 🥰 Doma ju čakala mopsia parťáčka ( predtým sa spoznali na spoločnej prechádzke ). Doma bude veselo, veľa zábavy a výletov. Maj sa krásne Dobruška, užívaj si svoj milovaný a sladký domov.