Irma

Irmuš je 6-ročná mopsinka pochádzajúca z nevhodných podmienok.

Spočiatku bojazlivejšia, ale kontaktná, pri jedení neposedná, pobehujúca.

Irmušku bodol bodavý hmyz. Polovicu tváre mala opuchnutú (prvá foto). Našťastie reakcia nebola tragická, len opuch. Postupne odpuchla ( druhá foto ) a teraz je už dobre. Dnes s ňou už zase všetci čerti šijú

Po príchode ku nám časom absolvovala kastráciu a úpravu mäkkého podnebia. Boli jej vyčistené zúbky, vypláchnuté análne žliazky, uši. Operácia dopadla na jednotku, zotavenie na jednotku z hviezdičkou. Irmuš je očkovaná, odčervená, čipovaná, s Pet-pasom.

Zotavená po kastrácií a už v bazéniku vymýšľa. Hopnúť si, ochladiť sa a von. Hravá, prítulná, kontaktná, ku psíkom milá, nekonfliktná. Slečna konečne začala akceptovať svoju misku a už počas jedenia neodbieha k “susedovi”. Trvalo to, ale naučila sa. Chce to len trpezlivosť.

Irma 💕 Števka 💕 Mozart 💕
Krásne ránko, prajeme. Takto pekne sa vedia posadiť a pozrieť 😍 No nemiluj ich 💕

Dnes po čase u nás v domácej dočasnej opatere je Irmuška veselá, hravá, šantiaca, večne vymýšľajúca. So psíkmi nekonfliktná. Akoby chcela všetko to nezbedné a šteňacie dohňať, všetko to čo jej bolo dovtedy upierané. Jej povaha sa naplno prejavila a doslova rozkvitla. Spokojná, veselá , hravá. K ľuďom kontaktná.

Dobruška 💕 a Irmuška 💕
Dve pojašené mopsinky, Dobruška a Irmuška. Keď sa ide papať obidve ako sa hovorí ” jedna bez druhej ani ranu” Vedia, že oni dve idú spolu. Tak keď zavoláme jednu, pribehne aj druhá.

Irmuška rada pomáha aj v záhrade.

Máme nový pelech! 😍
Teda vlastne koryto, ako ho voláme. Pohodlne sa v ňom natiahneme viacerí.. Kutlošíme, pelešíme v ňom, slastne odfukujeme. Aj vďaka Vašej finančnej podpore sa môžeme takto pohodlne opelešovať. ĎAkujeme 💕

Veselá, nezbedná, šantiaca, hrajúca sa so psíkmi. Je rada mojkaná a túlená. Rada stvára nezbednosti, rada sa ochladí v bazéniku, rada leňoší, rada dostáva pamlsky. V podstate všetko robí rada- je veselý mopsík ako má byť.

Zatiaľ všetkých pozdravuje a teší sa na svoj vianočný výlet. A po Vianociach do svojho milovaného domova 💕