Faustínka

Faustínka je mladá 3-ročná mopsinka pochádzajúca z veľmi nevhodných podmiernok. K ľuďom absolútne nedôverčvá, plazivá avšak tešiaca sa medzi psíkmi. Psíci jej dodávajú sebavedomie a odvahu.

Po príchode k nám absolvovala kastráciu, operačne jej bolo upravené mäkké podnebie, vyčistené zúbky, uši, vypláchnuté análne žliazky. Predoperačné vyšetrenia dopadli v poriadku. Zákrok prebehol hladko. Už je doma a pomaly sa zotavuje. Podávali sme kašovitú stravu a ATB. Rekonvalescencia prebehla v poriadku.

Faustínka objavila hračku. V spoločnosti psíkov sa cíti bezpečne, behá, hrá sa. Zatiaľ keď som s ňou sama, tak sa bojí. Bojí sa samotnej ľudskej prítomnosti. Nevadí, Faustínka robí pokroky zo dňa na deň.
Druhé a opereťákov prvé spoločné venčenie. Aida, Tosca, Ofélia, Faustína a Mozart. Pobehujúci hore-dole, ale šťastní na trávičke a na voľnom priestranstve.

Fausťák si bola dať pozrieť svoj krásny pršinos, či je po operácií všetko v poriadku a či stehy vypadli. Kontrola dopadla na výbornú, cesta autom takisto. Na veterine síce Faustínka predviedla hru na sochy, úplne zmeravela, avšak po príchode domov to bola zase nezbedná Faustínka: Chvostík hore a už aj utekala ostatným porozprávať kdetože ona bola.

Aj Faustinečka si po dlhšom čase našla svoj milovaný domov. Doma ju čaká mopsí parťák, plná miska papania, gauč, výlety, milovaná a trpezlivá náruč. Všetko to, čo Faustínka potrebuje ku svojmu spokojnému životu.
Maj sa krásne Faustínka, teším sa že si našla svoj vytúžený domov a na Tvoje milé pozdravy z domova.