Mozart

Mozart je mladý 3-ročný mopsíček pochádzajúci z nevhodných podmienok.

Po príchode ku nám Moraztko absolvoval sterlizáciu a aj úpravu mäkkého podnebia, čistenie uší, zúbkov, análnych žliazok. Predoperačné vyšetrenia a aj samotná operácia dopadli v poriadku. Rekonvalescencia prebiehala v poriadku, podávali sme ATB a kašovitú stravu.

Mozart si bude hľadať domov prostredníctvom adopcie. Mopsí parťák vítaný. Ostatné zvieratá a deti nemáme vyskúšané.

Tosca a Mozart Mopsličie hrátky v plnom prúde za príjemného jesenného počasia. Rozkokošená Tosca a Mozart, ranky po kastrácií sa pekne zahojili a nič im nebráni v spoločných hrách. Mladí, aktívni, hraví, čochvíľa pripravení do svojho milovaného domova.

Druhé a opereťákov prvé spoločné venčenie. Aida, Tosca, Ofélia, Faustína & Mozart. Pobehujúci hore-dole, ale šťastní na trávičke a na voľnom priestranstve.

Krásne ránko, prajeme. Takto pekne sa vedia posadiť a pozrieť 😍 No nemiluj ich 💕

Pomaly sa začína ozývať príjemné chrapkanie. Dobrú noc a sladké sny 💞

Mozart 💕 +Dievčatá 💕
Príjemné popoludnie želáme. Pelechy, voláme ich korytá 😍 majú neskonalý úspech. Ako všetky nové pelechy, dostali sme, ĎAkujeme 💕
Nech sa páči, tu je jasne vidieť:
Chlap Mozart sám v koryte, vyvalený, spokojný, chrapkajúci… 😀
Dievčatá v koryte ako sardinky, tiež spokojné… 😀
Mozart je chlap ako sa patrí 🤣😍

Mozart 💕

Juicy a Mozart 💞
Dnes sme boli na kontrole.
Juicy 💞 bola na kontrolných odberoch krvi. Výborná správa! 🥰Juicynkine 💞 červené krvinky sa upravili, má ich v norme. Preliečenie ATB pomohlo. Juicynka je pripravená do svojho milovaného domova a konečne sa po ňom môže rozhliadnuť.
Mozart 💞 si bol dať pozrieť do nosa 😍, či má svoj noštek v poriadku a stehy po rhinoplastike sú fuč. Mozartko si pomaly balí svoj kufríček a ide do svojho milovaného domova 💞🍀

Aj Mozartko si našiel svoj vysnívaný domov. Spoločnosť mu budú robiť dvaja mopsí chlapci. Budú dokonalá trojica. Chlapské venčenie, chlapské hrátky, chlapské škrabkania bruška, chlapské leňošenie. Maj sa krásne Mozartko, vo svojom milovanom domove. Tešíme sa na pozdravy. Veľa štastia.