Ofélia

Ofélia je mladá 1-ročná fenočka, mopsinka pochádzajúca z nevhodných podmienok. Dohryzené predné labky, dierky v kožuchu po kúsancoch. Nie je to nič katastrofálne, rany sa postupne hoja, Ofelka je mladá. Rany na duši sa zahoja tiež, jazvy zostanú, je smutné že si to musela zažiť.

Po príchode ku nám Ofélka absolvovala sterlizáciu a aj úpravu mäkkého podnebia, čistenie uší, zúbkov, análnych žliazok. Predoperačné vyšetrenia a aj samotná operácia dopadli v poriadku.

Rekonvalescencia prebehla v poriadku. Podávali sme ATB a kašovitú stravu.

Rozospatá a hladná, ale rovno za stolom. Aspoň že už vyvenčená. Ide sa papať, nie však za stolom, avšak Ofelka, voľačo sa Ti isto ujde popod fúz. Krásne ránečko a peknú nedeľu želá Ofelka.

Druhé a opereťákov prvé spoločné venčenie. Aida, Tosca, Ofélia, Faustína  Mozart. Pobehujúci hore-dole, ale šťastní na trávičke a na voľnom priestranstve.

Fúrik a Ofelka. To je tak: máte odparkovaný fúrik. Čo urobí 1-ročná Ofélia? No predsa nájde ho, vlezie do neho a schrupne si, pospí si. Neviem ako ju to mohlo napadnúť ľahnúť si do neho, mňa by to nenapadlo, predsa len na oddych je fúrik menej komfortný. Spokojná, hneď s chvostíkom hore, vždy pripravená. Na čerstvom vzduchu za slnečného počasíčka sa príjemne oddychuje, hoc aj vo fúriku.

Jedna Ofelka praje krásny slnečný jesenný deň 🍀🍁🌞🍂

Aj Ofelka si nakoniec našla svoj milovaný domov. Doma ju čakajú kamarátky mopsinky, bude veselo-preveselo. Maj sa krásne Ofelka naša, užívaj si sladký a milovaný domov 🍀💞